Just another weblog
Monday December 10th 2018

Jak kupować sukienki ślubne? Część I

Teraz, gdy już zdecydowałeś, czego szukasz w sukni ślubnej, jesteś gotowy, aby ją polować i uczynić ją swoją. Aby zakupy na swoją suknię ślubną były przyjemne, łatwe i bezbolesne, nie tylko trafiaj do sklepów i czekaj, aż sukienka spadnie ci na kolana. Zrobić plan!

1 Zdecyduj kiedy zrobić zakupy. Nie ma czasu na wcześnie, aby zacząć szukać, ale jest czas, że jest za późno. W zależności od tego, gdzie się ubierzesz, może minąć kilka miesięcy, zanim sukienka zostanie zamówiona i wysłana. Od tego czasu będziesz potrzebował kilku tygodni na zmianę swojej szwaczki. Powinieneś zacząć zakupy około 9 miesięcy przed ślubem, ale najlepiej wcześniej. Nie ma nic złego w początku, nawet na rok przed złożeniem zamówienia. Ale nie rób jeszcze błędu zakupu. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest kupienie tego, co uważasz za wymarzoną sukienkę, dwa lata przed ślubem, a następnego lata dowiesz się, że właśnie powstała twoja prawdziwa wymarzona sukienka.

     

                                Suknie Ślubne 2019 z veaul

2 Zdecyduj, gdzie robić zakupy. Prawdopodobnie będzie to decyzja oparta na twoim budżecie. Zdecyduj, czy będziesz robić zakupy w sieciach, małych butikach itp. Zdecyduj, jak daleko będziesz podróżować, aby zobaczyć sukienki osobiście. Jeśli chcesz drogiej, designerskiej sukienki, być może będziesz musiała udać się do Nowego Jorku, by ją wypróbować. Jeśli jednak zdecydujesz się dołączyć miejsca takie jak David’s Bridal, na pewno znajdziesz w pobliżu. W większych miastach będziesz miał dostęp do wielu sklepów i butików, które będą nosić suknie od wielu projektantów, ale prawdopodobnie będą bardziej drogie.

 • Zachowaj ostrożność podczas zakupów online. Prawidłowe dobranie rozmiaru sukienki jest bardzo ważne i najlepiej zrobić to, próbując go. Jeśli nie jesteś ostrożny, możesz poważnie żałować swojej decyzji i wydać podwójną kwotę, jeśli nie podoba ci się sukienka, którą kupiłeś online i musisz kupić nową. Jeśli zdecydujesz się na zakupy w Internecie, zrób to bardzo ostrożnie.
 • Wiele miejsc nie wymaga umówionego spotkania, ale powinieneś je załatwić. Ma to na celu zapewnienie, że nie będziesz czekać przez godzinę, podczas gdy konsultant pomoże klientom, którzy mieli spotkania. Ludzie z nominacjami zawsze będą pierwsi.
 • Niektórzy twierdzą, że mieli złe doświadczenia ze sklepami sieciowymi, na przykład spotykają się z doradcami handlowymi, którzy są nieprzyjaźni lub nie są pomocni. To jest chybił trafił. Dobra wiadomość jest taka, że sklepy te zawsze będą miały inne miejsce w pobliżu i zawsze możesz przejść do drugiego. Jeśli otrzymasz konsultanta, który nie jest dla ciebie miły i nie chcesz sprawdzić innej lokalizacji, poproś o innego konsultanta. Jeśli jesteś zbyt zawstydzony, aby to zrobić, po prostu odejdź i zgłoś ją menedżerowi anonimowo. Żaden konsultant ds. Sprzedaży nie ma prawa być nieżyczliwym dla oblubienicy!
 • Niektóre sklepy nie pozwolą ci swobodnie przeglądać sukni. Poproszą cię o opis tego, czego szukasz, a potem przynoszą suknie, które im odpowiadają. Jeśli naprawdę nienawidzisz idei, że nie możesz zobaczyć wszystkiego samemu, unikaj tych miejsc. Zadzwoń i zapytaj najpierw, czy jest to dla ciebie ważne.
 • Duże magazyny typu magazynowego to doskonałe miejsca, w których można znaleźć suknie. Mają sukienki na każdą kieszeń i zazwyczaj pozwalają ci przeglądać suknie tak długo, jak chcesz i próbować na tyle, ile chcesz.
 • Poszukaj firmy, która specjalizuje się w wynajmie sukienek. To może być świetne rozwiązanie dla panny młodej z ograniczonym budżetem. Mężczyźni wynajmują smokingi – czemu nie wypożyczyć sukienki?

3 Weź ze sobą to, czego potrzebujesz.

 • Upewnij się, że inna osoba idzie z tobą. Na pewno chcesz mieć opinię poza konsultantem. Jednak nie popełnij błędu zabrania swojej matki, swojej druhny, twojej druhny, drugiej druhny i młodszej siostry twojej druhny. Nie tylko będą przeszkadzać, ale żaden z nich nie zgodzi się z niczym, a najprawdopodobniej przynajmniej jedna z nich nie spodoba się jakiejkolwiek sukni, której próbujesz. Najlepiej jest wziąć jedną osobę (a może dwie, jak twoją matkę i druhnę), której opinię ufasz i cenisz.
 • Jeśli masz na to ochotę, zabierz ze sobą aparat fotograficzny (najlepiej cyfrowy), aby zrobić zdjęcia sukienek, które kochasz najbardziej, aby móc je zarejestrować. Prawdopodobnie będziesz próbować wielu sukienek podczas wyszukiwania i prawdopodobnie szybko zapomnisz o szczegółach każdej sukienki, gdy będziesz próbować na następnej, którą kochasz. Dzięki zdjęciom możesz je zapamiętać i porównać później, aby zawęzić wybór. Jeśli nie możesz robić zdjęć, zachowaj listę projektantów i numer ubioru lub nazwę, aby móc wyszukać je w Internecie i zapisać zdjęcia w ten sposób.
 • Weź ze sobą butelkę wody lub coś innego nawilżającego. Próbowanie sukienek może stać się czasochłonnym doświadczeniem, a może być również treningiem, więc upewnij się, że przyniesiesz napój. Tylko pamiętaj, aby trzymać go z dala od sukienek.
 • Zdjęcia sukienek, które znalazłeś online lub w czasopismach, jeśli je posiadasz. Nawet jeśli są to sukienki wykonane przez innego projektanta, sklep, w którym się znajdujesz, może pomóc w znalezieniu czegoś podobnego. Wiele sieci ma style, które przypominają sukienki drogiego projektanta, jako tańsza alternatywa dla panny młodej o mniejszych budżetach.
 • Jeśli już zdecydowałeś się nosić określony przedmiot (np. Określoną parę butów, welonu lub biżuterii), ponieważ ma on wartość sentymentalną, weź przedmiot razem z tobą. Jeśli jest to absolutnie konieczne, aby nosić ją w dniu ślubu, upewnij się, że suknia, którą wybierzesz, dobrze się z nią zgadza (chociaż może to znacznie zawęzić opcje).

Jeśli chcesz zobaczyć więcej Suknie Ślubne, możesz przejść do sklepu internetowego veaul Veaul.com >>

More from category

Jak ubierać się bardziej kobieco? Część I

Nie potrzeba wiele, aby przekształcić ogólny strój w kobiecy. Jeśli jesteś na rynku bardziej kobiecej garderoby, [Read More]

Jak kupować sukienki ślubne? część druga

                               suknie slubne 2019 z veaul 4 Spójrz na wybór długości, stylu [Read More]

Jak sukienki Retro i wyjątkowe? Część III

Metoda 3 Budowanie zabytkowej szafy 1 Sprawdź sklepy z używaną odzieżą i sklepy charytatywne. Najlepszymi [Read More]

Jak sukienki Retro i Unique? Część II

Metoda 2 Rozwijanie własnego stylu 1 Wybierz elementy, które odzwierciedlają Twoją osobowość.Pomyśl o swoich [Read More]

Interesting Sites

  Archives